REKVALIFIKAČNÍ PROGRAMY

NECHTE SI KURZ ZAPLATIT ÚŘADEM PRÁCE!

Kurzy jsou akreditovány MINISTERSTVEM ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY ČR.

logo_msmt    úřad práce

Každý absolvent obdrží certifikát o rekvalifikaci s celostátní platností.

ÚŘADY PRÁCE MOHOU KURZY ZA URČITÝCH PODMÍNEK FINANCOVAT VŠEM!

Více informací naleznete ZDE, nebo se obraťte na svého kontaktního pracovníka nebo se podívejte na reportáž:

 

Kurz MODERÁTOR/MODERÁTORKA vás kvalifikuje na pozice redaktora, zprávaře, moderátora v rozhlasu i televizi. Dále se můžete ucházet o pozice tiskových mluvčích, PR specialistů pro média nebo můžete s nabytými dovednostmi moderovat nejrůznější společenské akce a události jako OSVČ

Kurz PRACOVNÍK AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY vás připraví na pozice, kameramana, zvukaře, střihače, zkušenosti budete mít také s produkcí AV eventů. O práci se můžete ucházet v jakémkoliv sdělovacím prostředku, který prezentuje obrazový nebo zvukový content. Samozřejmě můžete odejít na volnou nohu a stát se producentem záznamů nejrůznějších společenských akcí svatbami počínaje a vlastním AV internetovým kanálem konče.

Kurz VEDOUCÍ VÝROBY AUDIOVIZUÁLNÍHO DÍLA vás kvalifikuje na pozici produkčního ve filmových a televizních štábech, v dabingových a jiných nahrávacích studiích a produkční pozici budete umět zastat i rádiu, televizi a jiných elektronických médiích. 

Svůj kurz si vyberte níže.

 
49450
4985014945049850

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • REKVALIFIKACE PRACOVNÍK AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY Kód: 149/20.

  PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Práce s nejmodernější technikou dostupnou na světovém trhu, zapůjčení techniky po dobu kurzu s možností pořízení za výhodných podmínek od společnosti DISK Systems. Kurz Audiovizuální tvorby zakončený závěrečnou zkouškou a OSVĚDČENÍM O REKVALIFIKACI s celostátní platností. DO KURZU LZE NASTOUPIT AŽ 14 DNŮ PO ZAHÁJENÍ BEZ ZTRÁTY VYUČOVACÍCH HODIN. 

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  Původně: 49 450 Kč
  Ušetříte: až 14 835 Kč (–30 %)

  od 34 615 Kč
 • HOT CASE Novinka Tip Kód: 306/MOD2

  AKCE SKONČILA

  Tři studijní programy, jejichž cenu určí NEJVYŠŠÍ teplota vzduchu v České republice v okamžiku objednávky. POUZE VE ČTVRTEK 9. 8. 2018 OD 8,00 DO 20,00 HODIN. Každý stupeň NAHORU znamená 700,- korun z ceny  DOLŮ na akreditované rekvalifikační programy MODERÁTOR / MODERÁTORKA, PRACOVNÍK AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY a  PRODUKCE - VEDOUCÍ VÝROBY AUDIOVIZUÁLNÍHO DÍLA.

  AKTUÁLNÍ TEPLOTA: Tuhaň - 35 °C
  AKTUÁLNÍ SLEVA: 24 500,- Kč

  49 450 Kč
 • REKVALIFIKACE MODERÁTOR / MODERÁTORKA Kód: 148/16.

  Rekvalifikační kurz se závěrečnými zkouškami a osvědčením o rekvalifikaci. Kurz bez kompromisů. PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Do kurzu lze po dohodě nastoupit až 10 dní po zahájení.

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  49 450 Kč
 • REKVALIFIKACE VEDOUCÍ VÝROBY AUDIOVIZUÁLNÍHO DÍLA - PRODUKČNÍ Tip Kód: 279/3.

  Kvalitních produkčních není nikdy dost. Rekvalifikační program, po kterém nebudete mít problém sehnat práci. PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Doba trvání 3 měsíce.

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  49 850 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.