Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

KURZY AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY

Kurzy audiovizuální tvorby nejsou na rozdíl od studijních programů zakončeny závěrečnými zkouškami. Získáte základní znalosti v oboru a povědomost o práci kameramana a střihačePokud se vám základní kurz líbí, vždy můžete zvýšit svou úroveň a doplatit rozdíl do vyšší úrovně kurzu nebo studijního programu. Přijímáme i zahraniční studenty. 

ZDE informace o organizaci kurzů po dobu trvání situace s nemocí Covid 19

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Audiovizuální tvorba BASIC Kód: 277/26
  Audiovizuální tvorba BASIC

  Kurz zaměřený na základy natáčení reportáže.  Naučí vás práci s profesionální kamerou a editaci obrazu a zvuku ve střihových programech. Kurz nemá přijímací ani závěrečné zkoušky. Trvání 14 dní. Pod vedením lektorů se naučíte základy reportážního natáčení a střihu. Vaše videa mohou být od této chvíle vysílána v televizi.

  8 990 Kč
 • Audiovizuální tvorba MÉDIUM Kód: 274/16.
  Audiovizuální tvorba MÉDIUM

  Kurz zaměřený na základy snímání obrazu a střih. Naučí vás práci s profesionální kamerou a editaci obrazu a zvuku ve střihových programech. Kurz nemá přijímací ani závěrečné zkoušky. Trvání 2 měsíce, během kterých pod vedením lektorů získáte jistotu při vytváření audiovizuální reportáže, rozhovorů a jiných audiovizuálních formátů.

  Původně: 25 990 Kč
  Ušetříte: až 1 000 Kč (–4 %)

  od 24 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem