Naše kurzy stále začínají a probíhají podle harmonogramu. Více https://www.kurzyapplaus.cz/nase-novinky/kurzy-v-applaus-na-podzim/

STUDIJNÍ PROGRAMY

Studijní programy jsou zakončeny závěrečnými zkouškami a připraví vás na práci v médiích (rádio a TV). Ve studijních programech se můžete zaměřit na moderování, kameru a střih, produkci audiovizuálního díla anebo spojit všechny tři programy do jednoročního programu mediální tvorby.

Absolventi kteréhokoliv z našich studijních programů jsou z 95% úspěšní v přijímacím řízení některého z českých i zahraničních médií. 

Pro krátké srovnání jednotlivých moderátorských kurzů a studijních programů se podívejte zde.

Přijímáme i zahraniční studenty.

ZDE informace o organizaci kurzů po dobu trvání situace s nemocí Covid 19

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Audiovizuální tvorba STANDARD Tip Kód: 138/1.
  Audiovizuální tvorba STANDARD

  Studijní program, se kterým se stanete profesionálem. Kamera, střih, postprodukce. Natáčení reportáží a dalších TV formátů v praxi. Trvání 4 měsíce, zakončení závěrečnou zkouškou a získání Certifikátu o absolvování. Termíny vyberte ve variantách. 

  39 990 Kč
 • TV praha Kód: 347/22
  Mediální tvorba

  Jednoroční studijní program, ve kterém budete studovat ve třech hlavních oborech: MODEROVÁNÍ, KAMERU A STŘIH A PRODUKCI. Studium je zakončeno závěrečnými zkouškami a získáním certifikátu. Kromě toho získáte tři osvědčení o rekvalifikací akreditovaných programů Moderátor/moderátorka, Pracovník audiovizuálního díla a Vedoucí výroby audiovizuálního díla. Chceš tvořit podcasty, vlogy nebo být profesionální youtuber? Tak neváhej!

  119 950 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.