Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

APPLAUS MÉDIA CLUB

amc

NEZÁVISLOST - SVOBODA - KREATIVITA - NEOMEZENÉ MOŽNOSTI - ROZLET

Tak by se dal charakterizovat APPLAUS MÉDIA CLUB (AMC). Program, který vám umožní kdykoliv a odkudkoliv oslovit své zákazníky, posluchače nebo klienty profesionálně natočeným videem nebo podcastem. Program, se kterým budete před ostatními vždy o krok napřed a který vám dá možnost věnovat se naplno svému podnikání a soustředit se plně jen na to, co svým klientům a zákazníkům nabízíte. 

Soustřeďte se na vylepšování a zdokonalování svých služeb a produktů a staňte se členy APPLAUS MÉDIA CLUBU, kde všechny starosti s vytvářením videí, podcastů a dalších PR audiovizuálních komunikačních kanálů můžete hodit za hlavu.

Získáte přístup do nahrávacích studií, do TV studia, budete moci své nápady konzultovat s odborníky na kameru, střih, tvorbu scénářů a natáčení audio a audiovizuálních příspěvků. K dispozici budete mít kamery, střihová pracoviště, odpovídající programové vybavení a po ruce vždy někoho, kdo vám může poradit, ať už ve studiu nebo v případě, že zvolíte konzultaci on-line. V případě nutnosti pak budete mít k dispozici moderátorku nebo moderátora, který vaše sdělení natočí za vás.
Součástí členství v AMC je také podpůrná FB skupina, kde můžete své nápady konzultovat s ostatními, získávat inspiraci nebo rady. 

Studia se nacházejí v pražských Záběhlicích, v budově ČTK, Žirovnická 2389/1a, Praha 10 

Přidat kousek hlavního textu (700 x 800 px) 

 

2 3 4 5
KOUPIT KOUPIT KOUPIT KOUPIT