Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

FAQ - Časté dotazy

1.

Jsem na úřadu práce. Jaká je pravděpodobnost, že mi uhrazení rekvalifikačního kurzu schválí?

V případě, že splňujete podmínky přijetí do kurzu a zároveň úspěšně absolvujete přijímací zkoušky, je tato pravděpodobnost dost vysoká. Dlouhodobě totiž naše kurzy vykazují vysokou úspěšnost v připravenosti absolventů, kteří následně nemají problém najít práci. A to je to, oč úřadům práce jde především - tedy vyřazení z evidence ÚP. 

 2.

Rád bych absolvoval kurz moderování, ale cena se mi zdá vysoká. Co když se mi to nebude líbit nebo mi to k ničemu nebude?

Ano, cena našich kurzů, hlavně těch, které mají vysokou hodinovou dotaci není nízká a chápeme vaše obavy. Náš systém výuky je ale připraven na to, že všechny kurzy moderování jsou prostupné. Znamená to tedy, že se dá začít u kurzu za 10 tisíc korun (respektive u rozhlasové praxe za 2 tisíce) a když vám náš systém a úroveň budou vyhovovat postupně se dopracovat až k rekvalifikaci za 50 tisíc. 

3.

Co se stane, když mě přijmete na rekvalifikační kurz na základě přihlášky pro klienty úřadu práce za 400,- Kč, a úřad práce mi neschválí proplacení? Budu muset platit plnou cenu kurzu?

Ne, v žádném případě. Objednal jste si produkt Přijímací zkoušky, který jste zaplatil a přijímací řízení nějak dopadlo. Jestliže vám ÚP neschválí proplacení kurzu, můžete se rozhodnou kurz si zaplatit sám. K tomu je však nůtná nová přihláška přímo do rekvalifikačního kurzu, který si vybereta za v tu chvíli aktuálních cenových podmínek.