Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

CVAKÁTE, CVAKÁTE ANEB FOTOGRAFOVÁNÍ JE KUMŠT

IS3265239

Vlastnit kvalitní fotoaparát ještě neznamená dělat kvalitní fotografie. Kvalita záznamu je v dnešní době opravdu vysoká, ale co je vám to platné, když máte v počítači 200 fotek z dovolené, ale koukat se nedá na žádnou. Pokud se člověk chce posunout z úrovně pouhého cvakala se setrvale nastaveným P, musí se dozvědět něco o ostatních programech, práci se světlem, vztahu mezi clonou a časem, kompozici, kouzlení s ostřením pomocí ohniskové vzdálenosti objektivu nebo spolupráci fotoaparátu s bleskem, ať už externím nebo studiovým.

098Q0513

 

Je dobré se naučit při portrétní fotografii exponovat jak na ostrém slunci, tak si sluníčko vyrobit, když nad vámi visí mraky. Mnoho amatérů nejenže neví, jak pracovat, aby byla fotografie lepší, ale mnohdy dokonce ani nepozná, že fotografie je špatná. Je hodně tajů a grifů, které když se fotograf naučí, bude nad fotografií hodně přemýšlet a málo cvakat. Pak z dovolené přiveze jen deset fotografií, ale na ty se budou moct koukat i za sto let.

Vše důležité se dozvíte v našem Kurzu fotografování.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.