Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Dobrý den, vážení přátelé.

Vítám vás na komerčních webových stránkách společnosti APPLAUS MÉDIA, která se ve své hlavní činnosti zabývá vzděláváním a výcvikem moderátorů, redaktorů a ostatních pracovníků elektronických médií, jako jsou rádio, televize nebo weby internetového zpravodajství. Vedle těchto vzdělávacích programů u nás najdete také kurzy herectví, dabingu a mnoho specializovaných seminářů.

Jsme hrdí na to, že drtivá většina absolventů našich vzdělávacích programů se vystudovanému oboru věnuje nebo věnovala, dokud nepostoupila v profesní hierarchii výš.

Každá z profesí si žádá své, ať už se jedná o moderování, technické činnosti a nebo herectví a dabing. Snažíme se o to, aby se v našich kurzech všichni nejenom dozvěděli a naučili vše potřebné z daného oboru, ale aby nabyté dovednosti okamžitě aplikovali do praxe. Výsledkem je ucelený a jedinečný systém vzdělávání, který je v České republice ojedinělý, ne-li jediný. 

 

Logotyp Applaus_barva malé

 

Neříkáme, že je studium u nás lehké, spíš naopak. Mnohé studenty občas bolí nebo je pro ně systém výuky překvapující, ale vzhledem k tomu, že vyučujeme profese, které jsou téměř posláním a nelze očekávat, že se někdo stane profesionálem ze dne na den a bez usilovné práce. Doba, kdy stačilo si kurz zaplatit a papír byl zaručen, tak taková u nás ještě nenastala.

Výsledky hovoří za nás.

Nejenom, že v českých rádiích a televizích denně slýcháte moderátory a redaktory, kteří u nás studovali, ale prosazují se i dospělí absolventi kurzů dabingu a herectví, což bylo donedávna, na rozdíl od dětských kurzů, téměř nemožné.

Přeji Vám odvahu ke změně, dobrou volbu kurzu a hlavně odhodlání a pevnou vůli něco dokázat.

My vám pomůžeme vašeho cíle dosáhnout.

Pavel Hronek

ředitel