Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

Naše dárkové poukazy garantují především skvělý zážitek

Dárek, který může příjemce nakopnout, pobavit a nebo mu poskytnout nezapomenutelný zážitek. Takové jsou dárkové poukazy APPLAUS MÉDIA. Letos jsme pro vás připravili opravdu bohatou nabídku. Klasicky zůstávají poukazy v nominální hodnotě 500, 1000, 2500, 5000 a 10000 korun, na které je 5% sleva. Ty může obdarovaný použít na  jakýkoliv kurz nebo studijní program, který si vybere. Před Vánoci jsme však navíc přidali poukazy, které normálně v nabídce nemáme - poukazy na konkrétní kurzy s platností 6 měsíců. Vybrat si můžete kurz dabingu pro dospělé i děti, základní kurz moderování nebo kamery a střihu.  Všechny poukazy mají platnost půl roku, kdy je můžete použít na objednání kurzu, takže nemusíte mít strach, že by je obdarovaný nestihl použít. Objednat si může jakýkoliv kurz, který je právě vypsán - tedy i na druhou půlku roku 2019. 

Poukazy vybírejte tady.

Přejeme vám krásné prožití Vánoc a dobrou volbu poukazu, i když si jsme jistí, že ať už pořídíte jakýkoliv, chybu neuděláte.

fb vánoční nadílka copy

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.