Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Mám na to? Nemám na to..?

Rychlá rezervace termínu konzultace zde:

http://rozvrhy.applaus.cz

Nemyslíte, že je nejvyšší čas začít poslouchat své instinkty a svá přání? Vzpomenout si na to, co jsme cítili, když jsme byli malí a jaké jsme měli sny?

Naivita mládí, mladická nerozvážnost, řeknete si. Nereálné sny, se kterými se raději nebudeme nikomu svěřovat, abychom se nevystavili skrytému nebo zcela zjevnému posměchu. 

Možná je to pravda. Ale nebyly ty pocity, ty sny a přání pravdivé jako nikdy potom? Poté, co na vás okolí navalilo kupu povinností, dobrých rad, příkazů, zákazů, pravidel a doporučení, jejichž plnění ve vás utlouklo vaši smělost, dravost, lehkost, pohotovost a kreativitu do zapomnění? Jako nyní. 

Je jedno, kolik je vám let, je lhostejné, zda jste muž nebo žena nebo co všechno máte za sebou. Je nejvyšší čas pomyslet na to, co máte před sebou. Jestliže v sobě najdete odvahu rozpomenout se na svá dětská přání a zahrnete je do svého životního plánu, bude pro vás rok 2021 novým startem. 

Vaše mysl dostane křídla a rozletí se nad dosud nepoznanou krajinou tvorby, poznání a uvědomění do netušených dálek. Třeba až k novému uplatnění v oboru, o kterém jste dosud jen potají snili. 

Kdy jste naposledy zažili ve svém zaměstnání pocit naplnění, spokojenosti a smysluplnosti? Chtěli byste takový pocit zažít? Potom od nás přijměte dárek:

On line konzultaci s Pavlem Hronkem - naším lektorem hlasového projevu a moderování, který vychoval a uvedl do praxe desítky moderátorů jak v rádiu, tak v televizi. Zjistěte, co byste měli dělat konkrétně VY pro to, aby se váš profesní sen moderátora nebo moderátorky stal skutečností. Posoudí Váš hlasový a nonverbální projev, poradí, co zlepšit a může Vám navrhnout, jak postupovat dál. Termín si rezervujte zde: http://rozvrhy.applaus.cz/

el 25