Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Covid po páté…, a snad už naposledy…

Covid výuka Applaus

Rok se s rokem sešel a jako by se nic nezměnilo. Opět jsou lidé v karanténě, opět se zpřísňují proticovidová opatření, a nám nezbývá, než aktualizovat i náš článek, který hovoří o tom, jakpak že to vypadá s kurzy v APPLAUS MÉDIA ve chvíli, kdy se ani do hospody nesmí bez papíru.

Nu, co bychom vám vykládali, situace u nás je stále stejná: Kurzy začínají podle harmonogramu, lidi bez očkování sice nechápeme, ale respektujeme s tím, že se holt sami musí pořád testovat, dodržujeme hygienická opatření – tedy zejména ta, která by měla být každému vštípena už v dětství a nyní navíc jen dáváme zájemcům k dispozici dezinfekci na ruce.

Po téměř dvou letech s covidem u nás byli na SARS-CoV-2 pozitivní tři lidé.  Nakazili se jinde a od někoho, koho ani neznali. Nenakazili nikoho v APPLAUSU, a to zejména proto, že naše opatření jsou taková, že to ani není možné. Jsou totiž založená na rozumu a odpovědnosti. Je vidět, že právě takoví lidé se hlásí do našich studijních programů a kurzů. A tak to bude i nadále. Applaus pracuje, Rádio APPLAUS vysílá, APPLAUS TV dělá reportáže. Ani na chvíli se v minulých dvou letech nepřerušilo vysílání a tak to bude i v budoucnu.

Tak, toto je informace, jak je to s kurzy u nás. Vše se samozřejmě řídí Studijním řádem, ale ani ten jsme nemuseli během epidemických opatření měnit.

Takže:  Na rozdíl od jiných míst, u nás je svět stále v pořádku. A tak to i zůstane.

(Jinak, samozřejmě platí všechno, co se píše zde https://www.kurzyapplaus.cz/nase-novinky/kurzy-v-applaus-na-podzim/ )