Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Applaus Média Club LITE

 
 

Bonusový program pro podnikatele. Využívání audio a TV studií, podpora při tvorbě podcastů a video klipů. Varianta LITE je vhodná pro ty, kteří chtějí tvořit maximálně 2 kratší podcasty a jedno krátké video do cca 1 minuty měsíčně. 

od 4 500 Kč
Kategorie MEDIÁLNÍ PODPORA PRO PODNIKATELE
Zvolte variantu
Varianta platby: 12 měsíců Stále se můžete hlásit 49 500 Kč
   
Varianta platby: 1 měsíc Stále se můžete hlásit 4 500 Kč
   
 

Někteří lidé si myslí, že produktové promo video je vždy lepší, když je natočeno svépomocí, bez znalosti toho, jak by se mělo točit, protože potom je prý díky roztomilým chybám víc autentické a důvěryhodné. My tvrdíme, že natočit video, které vypadá autenticky, vyžaduje tak vysokou míru profesionality, kterou praxí získávají ti nejlepší filmaři. Víme, že se chcete a musíte starat o své firmy a své podnikání. A my vám pomůžeme v tom, aby vaše videa byla profesionálně natočená, esteticky vyvážená a přirozená díla, na která se všichni rádi podívají a která osloví nejširší možnou část vašich potencionálních klientů.

 ZAČNĚTE S NÁMI TOČIT SVŮJ PŘÍBĚH HNED TEĎ!

 Nebudeme točit za vás, ale s vámi. Budete mít naši širokou profesionální podporu, která vás přivede k vytvoření vlastních videí, na která budete hrdi. Je samozřejmě možné nechat si u nás video vyrobit tak zvaně na klíč. Potom je však nutné počítat s příplatkem za pracovníky střihu a finalizace videa. Kameroví operátoři a zvukaři pro náběr zvuku jsou v ceně studií.

Studia se nacházejí v pražských Záběhlicích, v budově ČTK, Žirovnická 2389/1a, Praha 10

Přidat kousek hlavního textu (700 x 800 px)

2 3 4 5
KOUPIT KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 

 

      amc        

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: