Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

MEDIÁLNÍ KURZY PRO PODNIKATELE

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • amcf Kód: 474
  Applaus Média Club FREE

  Bonusový program pro podnikatele. Využívání audio a TV studií, podpora při tvorbě podcastů a video klipů. Ve variantě FREE získáváte účast v podpůrné FB skupině a 30 minut kreativní konzultace měsíčně. Navíc snížené ceny při pronájmu studií a techniky. 

  Původně: 1 Kč
  Ušetříte: 1 Kč (–100 %)

  0 Kč
 • Mediální přitažlivost jak se dostat do médií I Novinka Kód: 444/17
  Jak se dostat do médií I - Mediální přitažlivost

  Co udělat, aby si média mého podnikání všimla a  má firma  byla mediálně přitažlivá - hodinový  ONLINE webinář

  999 Kč
 • Představení firmy jak se dostat do médií II Novinka Kód: 453/17
  Jak se dostat do médií II - Představení firmy

  Jak představit krátce, výstižně a mediálně zajímavě svou firmu, projekt nebo předmět činnosti - hodinový  ONLINE webinář.

  999 Kč
 • amcl Kód: 480/1M
  Applaus Média Club LITE

  Bonusový program pro podnikatele. Využívání audio a TV studií, podpora při tvorbě podcastů a video klipů. Varianta LITE je vhodná pro ty, kteří chtějí tvořit maximálně 2 kratší podcasty a jedno krátké video do cca 1 minuty měsíčně. 

  od 4 500 Kč
 • amcm Kód: 486/1
  Applaus Média Club MEDIUM

  Bonusový program pro podnikatele. Využívání audio a TV studií, podpora při tvorbě podcastů a video klipů. Varianta MEDIUM  je vhodná pro ty, kteří chtějí tvořit  přibližně 3 až půlhodinové podcasty a jedno video o stopáži cca 5 - 10 minut měsíčně. 

  od 10 000 Kč
 • TVORBA PODNIKATELÉ 2 Kód: 438/26.
  Tvorba promo videa

  Kurz ušitý na míru všem podnikatelům a podnikatelkám. Během dvou dnů vás provedeme celým procesem vytvoření produktového videa pro web, FB, Instagram nebo jiné sociální sítě. Výsledkem bude Vaše první profesionální a bezchybné video a dovednost, jak si takové video udělat i sami. Navíc získáte dvou měsíční Light členství v APPLAUS MEDIA CLUBU v hodnotě 5000,- Kč

  14 490 Kč
 • amcvip Kód: 489/1
  Applaus Média Club VIP

  Bonusový program pro podnikatele. Využívání audio a TV studií, podpora při tvorbě podcastů a video klipů. Varianta VIP  je vhodná pro ty, kteří chtějí být ve své tvorbě prakticky neomezeni. V této variantě stihnete vytvořit prakticky vše, na co si vzpomenete. Od produktových videi na své zboží, přez hodiny podcastů a reklamy v rádiu nebo video reklamy, až po live video streeming. Doporučujeme všem, kteří podnikají on line  a na stálé komunikaci se svými zákazníky je jejich podnikání založené.

  od 55 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem