Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Tvorba promo videa

 
 

Kurz ušitý na míru všem podnikatelům a podnikatelkám. Během dvou dnů vás provedeme celým procesem vytvoření produktového videa pro web, FB, Instagram nebo jiné sociální sítě. Výsledkem bude Vaše první profesionální a bezchybné video a dovednost, jak si takové video udělat i sami. Navíc získáte dvou měsíční Light členství v APPLAUS MEDIA CLUBU v hodnotě 5000,- Kč

14 490 Kč
Kategorie VŠECHNY KURZY
Zvolte variantu
Termín: 19. - 20. 11. 2022 3 místa 14 490 Kč
   
Termín: 17. - 18. 12. 2022 3 místa 14 490 Kč
   
 

Kolik času jste už ztratili neustálými pokusy o natočení videa. Jednou vám vadilo to, podruhé zase ono. Na jednom se sobě nelíbíte, ve druhém není rozumět, co říkáte, další působí divně a spíše může potencionální zákazníky odradit. A když se svěříte do rukou profesionálů, zaplatíte za pouhé natočení a sestříhání videa až desítky tisíc korun.

Hledáte kurz, který by v sobě zahrnoval jak technickou stránku natáčení, tak i dovednosti, které potřebujete pro vystupování před kamerou? Už nehledejte! Právě jste ho našli.

Krok za krokem vás během dvou dnů povedeme od nápadu až po finální zpracování videa. Řekneme vám, jak se před kamerou chovat, jak mluvit. Dozvíte se, jaké zařízení by pro vás bylo vhodné a jak si vše nastavit tak, aby výsledek byl co možná nejlepší. 

Seznámíte se základy dramaturgie, dozvíte se, jak pracuje copywriter a co je to claim, zjistíte, jaký styl oblečení a vizáže je pro vás před kamerou nejlepší, věnovat se vám bude specialista na hlas a nonverbalitu, vyzkoušíte si práci se světlem, kompozicí a kamerou a nakonec si pod našim vedením video sestříháte do finální podoby. Vaše promo video vám jednoduše zrežírujeme tak, že si podobné budete moci udělat i sami doma za minimální náklady.

Hlavní náplní a cílem obou dnů je natočení vašeho prvního profesionálního videa, které si hned budete moci umístit na své webové stránky nebo profily na sociálních sítích.

 

Co vás čeká:

Den 1

- analýza produktu, definice potřeb a zaměření a určení žánru videa pro potřeby oslovení cílové skupiny 
- vytvoření námětu a příprava bodového scénáře
- verbální a neverbální výrazové prostředky a rozpracování scénáře
- verbalita a nonverbalita před kamerou
- technické prostředky na natočení videa a jejich ovládání - kamera, DLSR, zvuk, mikrofony, porty, světlo

Den 2

- dopracování scénáře
- natáčení videa - nastavení světel, kamery, mikrofonů. Kompozice.
- střih videa a export

Maximální  počet účastníků: 2

Cena:
14.490,- Kč při počtu 2 účastníků
24.490,- Kč při počtu 1 účastník - doplatek podle počtu přihlášených

Místo konání:

APPLAUS MÉDIA, Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10 - budova ČTK,

Rozsah kurzu:
1. den - sobota
10:00 - 17:00 hodin

2. den - neděle
10:00 - 17:00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 18.11.2021
Vřele doporučuji! Profesionalita, velké nasazení, skvělá komunikace, rodinná atmosféra, lidský přístup! To co slibují, dostanete. Po dvou dnech člověk odchází s vymazleným videm a má chuť tvořit další a další, protož ví jak na to!