Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

OSTATNÍ KURZY

ZDE informace o organizaci kurzů po dobu trvání situace s nemocí Covid 19

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Základy verbálního projevu pro mediální komunikaci Kód: 341/23
  Základy verbálního projevu pro mediální komunikaci

  Mediální výcvik pro ty, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s projevem v médiích nebo na veřejnosti a potřebují začít se sebou něco dělat. Mimořádně vhodný pro projevy na poradách, při prezentacích, pro proslovy před větším auditoriem a v rámci leadershipu.

  4 990 Kč
 • Manager komplet Kód: 109/11.
  Manager komplet

  DVOUDENNÍ KURZ, KTERÝ TU JEŠTĚ NEBYL!!! Projektové řízení a time management - Komunikace a prezentace - Leadership TERMÍNY VYBERTE VE VARIANTÁCH.

  Původně: 12 390 Kč
  Ušetříte: 3 640 Kč (–29 %)

  8 750 Kč
 • Mediální výcvik - veřejný projev Kód: 125/25.
  Mediální výcvik - veřejný projev

  Mediální výcvik pro tiskové mluvčí, politiky, managery a všechny, kteří mají vystupovat na veřejnosti a komunikovat s médii.

  8 990 Kč
 • Základy filmového a TV herectví Kód: 107/22.
  Základy filmového a TV herectví

  Herecká průprava, která vás posune z komparzu do kategorie epizodních rolí. 

  8 990 Kč
 • TVORBA PODNIKATELÉ 2 Kód: 438/26.
  Tvorba promo videa

  Kurz ušitý na míru všem podnikatelům a podnikatelkám. Během dvou dnů vás provedeme celým procesem vytvoření produktového videa pro web, FB, Instagram nebo jiné sociální sítě. Výsledkem bude Vaše první profesionální a bezchybné video a dovednost, jak si takové video udělat i sami. Navíc získáte dvou měsíční Light členství v APPLAUS MEDIA CLUBU v hodnotě 5000,- Kč

  14 490 Kč
 • Redaktor / Reportér Kód: 139/1.2
  Redaktor / Reportér

  Všeobecný rozhled, pohotovost, stylistická zdatnost - základní výbava každého novináře. Máte? Tak je toto kurz právě pro Vás! Navíc, jestliže chcete aspirovat na jakékoliv jiné místo, třeba moderátor zpráv nebo moderátor, vždy budete nejprve vyzkoušení právě na reportérské pozici.

  14 990 Kč
 • Semestrální rétorika / Verbální projev Kód: 140/10.
  Semestrální rétorika / Verbální projev

  DŮVĚRYHODNÝ PROJEV JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU. Ojedinělá příležitost pro všechny, kteří se chtějí prosadit. Méně historek z natáčení, více práce na své osobnosti.

  od 18 550 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem