Vybraný kurz můžete zaplatit podle splátkového kalendáře nebo NOVĚ prostřednictvím společnosti HOME CREDIT. Více zde https://www.kurzyapplaus.cz/splatky/

Vzdělávání zaměstnanců a OSVČ

Až do roku 2022 je možné pro financování našich kurzů využít příspěvku Úřadu práce ČR prostřednictvím projektu POVEZ II 

Naše kurzy se nehodí pouze pro moderátory, kameramany, střihače a produkční, ale pro všechny vaše zaměstnance, kteří komunikují s klienty nebo veřejností, vytvářejí audiovizuální obsah vašich stránek nebo pořádají firemní a jiné akce. Stejně tak jsou získané dovednosti a kompetence důležité pro pracovníky na všech stupních managementu. Příspěvek můžete získat i jako OSVČ.

FB micro čtverec

Informace o projektu POVEZ 

Hlavním cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nově přijímaných zaměstnanců, stejně jako osobám samostatně výdělečně činným tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu.

Na jaké kurzy můžete získat příspěvek?

Příspěvek můžete získat na naše rekvalifikační kurzy. Výuka může probíhat v Praze či v místě pracoviště. Platnost k vyčerpání příspěvku je 6 měsíců a vyřízení žádosti příspěvku z naší zkušenosti trvá přibližně 1 měsíc.

Krátký návod co dělat

Žádost se podává pouze elektronicky na webových stránkách http://povez.uradprace.cz, kde je žadatel povinen vyplnit a odeslat elektronický formulář žádosti. Formulář se ve webové aplikaci uloží ve formátu PDF. Následně tento formulář žadatel doručí společně s přílohami žádosti v listinné podobě nebo elektronicky prostřednictvím datové schránky žadatele na příslušnou krajskou pobočku ÚP ČR nebo krajskou pobočkou delegované kontaktní pracoviště, nejdéle však do 7 kalendářních dnů od odeslání žádosti z webové aplikace.

Odkazy na stránky Úřadu práce o projektu POVEZ II

https://www.uradprace.cz/web/cz/podpora-odborneho-vzdelavani-zamestnancu-ii

Podmínky pro zájemce o vstup do projektu podpora odborného vzdělávání zaměstnanců ke stažení zde.

Potřebné dokumenty najdete zde

V případě potřeby, můžeme pomoct s vyplněním patřičných dokumentů k podání žádosti. Kontaktujte nás na tel. +420  775 282 140, obchod@applaus.cz

 

Kurzy, na které můžete získat příspěvek:

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Rekvalifikace Pracovník audiovizuální tvorby Tip Kód: 149/6.
  Rekvalifikace Pracovník audiovizuální tvorby

  PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Práce s nejmodernější technikou dostupnou na světovém trhu, zapůjčení techniky po dobu kurzu s možností pořízení za výhodných podmínek od společnosti DISK Systems. Kurz Audiovizuální tvorby zakončený závěrečnou zkouškou a OSVĚDČENÍM O REKVALIFIKACI s celostátní platností. DO KURZU LZE NASTOUPIT AŽ 14 DNŮ PO ZAHÁJENÍ BEZ ZTRÁTY VYUČOVACÍCH HODIN. 

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  Původně: 49 450 Kč
  Ušetříte: až 9 460 Kč (–19 %)

  od 39 990 Kč
 • Rekvalifikace Moderátor / moderátorka Tip + Dárek zdarma Kód: 148/16.
  Rekvalifikace Moderátor / moderátorka

  Rekvalifikační kurz se závěrečnými zkouškami a osvědčením o rekvalifikaci. Kurz bez kompromisů. PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Do kurzu lze po dohodě nastoupit až 10 dní po zahájení.

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  49 450 Kč
 • Rekvalifikace Vedoucí výroby audiovizuálního díla - Produkční Tip Kód: 279/3.
  Rekvalifikace Vedoucí výroby audiovizuálního díla - Produkční

  Kvalitních produkčních není nikdy dost. Rekvalifikační program, po kterém nebudete mít problém sehnat práci. PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Doba trvání 2 měsíce.

  Pokud chcete kurz proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacím zkouškám ZDE.

  49 850 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem