Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Moderátor TELEVIZE A RÁDIO

 
 

Láká vás práce v televizi? Myslíte si, že je čas vystoupit z šedého davu a konečně světu ukázat, co ve vás je? Pak si zvolte náš kompletní moderátorský studijní plán. Možnost výběru z až 350 hodin vypsaných teoretických a praktických lekcí měsíčně. Teoretické hodiny okamžitě následované praxí. Mluvní dovednosti, moderování před kamerou, moderování v rádiu, audio a video reportáže. Tvorba a prezentace  televizních a rozhlasových formátů. V rámci studia můžete získat  i osvědčení rekvalifikačního programu akreditovaného MŠMT. 

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 90 000 Kč (–50 %)
od 15 000 Kč
Kategorie VŠECHNY KURZY
Zvolte variantu
Moderátor TV rádio Plán na :: 1 měsíc - platba najednou 2 místa 15 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 3 měsíce - platba najednou 2 místa 45 000 Kč 36 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 3 měsíce - platba 3x 12000,- měsíčně 1 místo 45 000 Kč 36 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 6 měsíců - celá platba najednou 1 místo 90 000 Kč 60 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 6 měsíců - platba 6x 10000,- měsíčně 1 místo 90 000 Kč 60 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 12 měsíců - celá platba najednou 2 místa 180 000 Kč 90 000 Kč
   
Moderátor TV rádio Plán na :: 12 měsíců - platba 12x 7500,- měsíčně 2 místa 90 000 Kč
   
 

Studijní plán je určen zejména pro ty, kteří se chtějí prosadit na obrazovkách nebo na monitorech. Připraví vás na roli TV nebo rozhlasového moderátora a reportéra, tvůrce YouTube kanálu, moderátora akcí nebo podcastů nebo zprávaře v rádiu.

Studijní plán obsahuje všechny výukové moduly vyhovující kompetenčnímu modelu moderátora v elektronických médiích.  Skýtá dostatečný prostor pro zvládnutí techniky řeči, vystupování před kamerou, tvorbu zpráv a reportáží, volnou moderaci i moderování  ve dvojici.  Praxe, kterou si můžete uvést do profesního CV, je v reálném médiu a reálném pracovním prostředí. Navíc se podíváte i do jiných mediálních společností, což poskytuje jedinečnou příležitost zorientovat se na mediálním trhu práce. K programu je i možnost vytvoření a vysílání vlastního audio nebo audiovizuálního pořadu pod odborným vedením.

Studium si můžete rozplánovat podle potřeby. Jednotlivé lekce můžete absolvovat jednou nebo opakovaně. Podle vašich možností si naplánujte praxi a další doplňkové aktivity jako třeba tvorbu reportáží a pod. Studium můžete za poplatek zakončit závěrečnými zkouškami. 

Stejně tak si můžete rozplánovat i platby. Buď zaplatíte celou částku najednou nebo budete platit po měsících.

Plán na 3 měsíce: 3x 12.000,- Kč
Plán na 6 měsíců: 6x 10.000,- Kč
Plán na 12 měsíců: 12x 7.500,- Kč
Plán na 1 měsíc - pouze ON LINE výuka: 2490,- Kč

V takovém případě je nutné volbu platby po měsících napsat do poznámky v objednávce. 

  

 

ORGANIZACE STUDIA

Objednáním a zaplacením studijního plánu se stáváte studentem APPLAUS MÉDIA na vámi zvolenou dobu a vztahují se na vás všechna práva a povinnosti plynoucí ze Studijního řádu.  Doba studia začíná v okamžiku, kdy vám budou zaslány přístupové údaje ke studijním stránkám a do rozvrhu, ve kterém si budete rezervovat místa na jednotlivých lekcích. Dobu studia můžete kdykoliv prodloužit nebo změnit studijní plán objednáním přes stránku www.kurzyapplaus.cz. Přístup do studijních stránek a do rozvrhů budete mít po celou dobu vašeho studia. Absolvovat můžete všechny teoretické hodiny, které jsou pro váš kurz vypsány v jakémkoliv pořadí, a to i opakovaně. Praxi (vysílání v rádiu) je možné absolvovat každý všední den v časech 9:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00. TV praxe je organizována individuálně.

Teoretické i praktické hodiny probíhají na adrese APPLAUS MÉDIA, Žirovnická 2389/1a, Praha 10 - budova ČTK

OBSAH TEORETICKÝCH HODIN:

 • Fyziologie vzniku hlasu, dýchání, rezonance, vokalizace a artikulace.
 • Neverbální projev
 • Práce s kamerou a mikrofonem
 • Stand UP, Synchron, Asynchron
 • Natáčení na více kamer
 • Možnost doobjednání modulu vytvoření vlastního video nebo audio pořadu
 • Praktická cvičení při navození správného dýchání, cvičení na jednotlivé prvky mluveného projevu.
 • Základy syntaxe a zákonitosti tvorby a moderace zpráv.v televizi a rádiu
 • Formáty TV a rozhlasového vysílání
 • TV a rozhlasová reportáž, anketa, rozhovor, pásmo, magazín, krátkostopážní informační a zábavné formáty, volná moderace, moderace ve dvojici, komentář
 • Veřejný projev
 • Moderátorská technika
 • Prezentace textu
 • Příprava a odbavení LIVE televizních a  rozhlasových vstupů a příspěvků
 • Emoce ve verbálním a neverbálním projevu

 

LEKTOŘI

Pavel Hronek - lektor rétoriky a moderování (TV Nova, ČT a další)
Hana Kracíková - Rádio Impuls, Česká televize, Mluvení ti sluší
Luboš Palata - Deník, dříve Mladá Fronta DNES
Pavla Mullerová - lektorka nonverbálního projevu a soft skills (TV NOVA, ZENTIVA, ...)

ON LINE VÝUKA

Všechny teoretické hodiny jsou live přenášeny online. Online lze omezeně absolvovat i praxi.

ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Kurz Moderátor TELEVIZE a RÁDIO je určen pro všechny, kteří se chtějí osobně a osobnostně rozvíjet bez ohledu na pracovní zařazení nebo odbornou specializaci. Pro uchazeče o práci v televizi nebo rádiu však dáváme možnost složit závěrečné zkoušky. K těm se můžete přihlásit v okamžiku absolvování pro zkoušky předepsaných hodin a získat Certifikát o  složení závěrečných zkoušek, který médiu, ve kterém se ucházíte o zvolenou pozici, dokládá vaši získanou profesní odbornost. Úspěšné složení zkoušek doporučujeme všem, kteří se chtějí v budoucnu ucházet o práci na pozice TV moderátor, TV reportér, moderátor zpravodajství, zprávař, reportér nebo moderátor v rádiu . Ke zkouškám se můžete přihlášením přes www.kurzyapplaus.cz. 

ROZVRH VZDĚLÁVACÍCH MODULŮ
pro studijní plán Moderátor televize a rádio (zelená, červená a modrá pole)
.
Obsah jednotlivých modulů se střídá, takže kdo nemůže dopoledne, stejný obsah bude vypsán i v odpoledních modulech. Přesný obsah modů naleznete v aplikaci rozvrhy.applaus.cz, kde si budete účast rezervovat. K účasti na vzdělávacím modulu pro daný týden je možné se přihlásit nejpozději do soboty vč. předcházejícího týdne. Při nedosažení minimálního počtu osob pro daný modul se výuka nekoná.

 Týdení rorvrh 1

Podobné produkty

 • Moderátor rádio Kód: 499/1
  Moderátor RÁDIO

  Chcete vylepšit svůj verbální projev? Máte problémy s vystupováním na veřejnosti? Cítíte,  že je čas začít s tím něco dělat? Možnost výběru z až 200 hodin vypsaných teoretických a praktických lekcí měsíčně. Teoretické hodiny okamžitě následované praxí. Autorské texty, základní mluvní dovednosti, moderování v rádiu, audio reportáže. Tvorba a prezentace krátkých rozhlasových formátů. Možnost volby akreditovaných závěrečných zkoušek při dodatečném absolvování hodin akreditovaného kurzu.


  Ušetříte: až 78 000 Kč (–54 %)

  od 12 000 Kč
 • mentalni futnes Kód: 567/2
  Mentální fitnes

  Měsíční permanentka do mentálního fitka. Navštěvovat můžete online nebo prezenčně.

  Mnoho lidí dnes pracuje na své fyzičce a chodí do fitka, aby dobře vypadali a byli v kondici. Zkoušeli jste ale někdy posilovat svou psychosomatickou kondici, to je schopnost být sám sebou kdekoliv a kdykoliv a být schopni veřejného vystupování se zdravou trémou? Především tomu se v mentálním fitku věnujeme. Mentální fitko je tu pro všechny, kteří chtějí sebevědomě vystupovat na veřejnosti i sami před sebou.

  od 2 990 Kč
 • Rekvalifikace Moderátor / moderátorka Možnost proplacení Úřadem práce + Dárek zdarma Kód: 148/07
  Rekvalifikace Moderátor / moderátorka

  Rekvalifikační kurz se závěrečnými zkouškami a osvědčením o rekvalifikaci. Kurz bez kompromisů. PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ z 80% FINANCUJE VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ.  Doba trvání až 6 měsíců. Pokud chcete část kurzu proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacímu pohovoru  ZDE , nebo rovnou na stránkách ÚP - ZDE

  59 990 Kč
kurz moderování, reportér, reportáž, média, rétoriky, rádio, televize
škola moderování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: