Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

Kamera a střih

 
Možnost proplacení Úřadem práce Efekt lupa
 

Chcete, aby vaše videa vypadala jako z televize? Nebo snad chcete v televizi pracovat? A nebo byste rádi pracovali na vlastní pěst a natáčeli videa jako freelencer? Všechno, co potřebujete znát a umět se naučíte s tímto studijním plánem.  V rámci studia můžete získat  i osvědčení rekvalifikačního kurzu akreditovaného MŠMT. S proplacením části kurzovného podobného kurzu vám může jednoduše pomoci Úřad práce ČR

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 90 000 Kč (–50 %)
od 15 000 Kč
Kategorie VŠECHNY KURZY
Zvolte variantu
Kamera a střih Plán na :: 1 měsíc 2 místa 15 000 Kč
   
Kamera a střih Plán na :: 3 měsíce 2 místa 45 000 Kč 36 000 Kč
   
Kamera a střih Plán na :: 6 měsíců 2 místa 90 000 Kč 60 000 Kč
   
Kamera a střih Plán na :: 12 měsíců 2 místa 180 000 Kč 90 000 Kč
   
 

Studijní plán Kamera, střih  vás provede všemi úskalími audiovizuální tvorby. Dozvíte se trendy v oboru, vyzkoušíte si základní formáty včetně přímého přenosu, v rámci plánu se naučíte natáčet, editovat, postprodukci a další. 

Po závěrečných zkouškách (pokud si je zvolíte) budete v praxi schopni zaznamenávat audiovizuální stopu, budete znát techniku a umět pracovat s technikou, která je pro tento záznam potřebná (světlo, zvuk, kamera, přizpůsobení prostoru).

Budete znát základní principy a pravidla snímání audiovizuálního záznamu. Tento materiál budete umět také zpracovat ve střižně a opatřit grafikou (titulky, grafické prvky ve videu, střih)..

Získané znalosti a dovednosti budete moci uplatnit v internetové i televizní praxi nebo se můžete rozhodnout své znalosti a dovednosti využít jako free tvůrce audiovizuálních děl.

Studium si můžete rozplánovat podle potřeby. Jednotlivé lekce můžete absolvovat jednou nebo opakovaně. Podle vašich možností si naplánujte praxi a další doplňkové aktivity jako třeba individuální natáčení dokumentu  a pod. Studium můžete za poplatek zakončit závěrečnými zkouškami. V případě splnění podmínek můžete získat i Osvědčení o rekvalifikaci kurzu akreditovaného MŠMT.

Stejně tak si můžete rozplánovat i platby. Buď zaplatíte celou částku najednou nebo budete platit po měsících.

Plán na 1 měsíc:  15.000,- Kč
Plán na 3 měsíce: 3x 12.000,- Kč
Plán na 6 měsíců: 6x 10.000,- Kč
Plán na 12 měsíců: 12x 7.500,- Kč

V takovém případě je nutné volbu platby po měsících napsat do poznámky v objednávce. 

 

Pracovník audiovizuální tvorby  

 

ORGANIZACE STUDIA

Objednáním a zaplacením studijního plánu se stáváte studentem APPLAUS MÉDIA na vámi zvolenou dobu a vztahují se na vás všechna práva a povinnosti plynoucí ze Studijního řádu.  Doba studia začíná v okamžiku, kdy vám budou zaslány přístupové údaje ke studijním stránkám a do rozvrhu, ve kterém si budete rezervovat místa na jednotlivých lekcích. Dobu studia můžete kdykoliv prodloužit nebo změnit studijní plán objednáním přes stránku www.kurzyapplaus.cz. Přístup do studijních stránek a do rozvrhů budete mít po celou dobu vašeho studia. Absolvovat můžete všechny teoretické hodiny, které jsou pro váš kurz vypsány v jakémkoliv pořadí, a to i opakovaně. Praxi  absolvujete individuálně podle dispozic natáčení.

Teoretické i praktické hodiny probíhají na adrese APPLAUS MÉDIA, Žirovnická 2389/1a, Praha 10 - budova ČTK

OBSAH TEORETICKÝCH HODIN:

 • Ovládání kamery
 • Zvukové a video formáty
 • Střihová skladba
 • Kompozice
 • Exponometrie
 • Studiové svícení
 • Ovládání editačních programů
 • Postprodukční práce
 • Color grading
 • Reportáž
 • Dokument
 • Kamerový řetězec
 • Klíčování
 • Příprava a odbavení LIVE televizních pořadů
 • Grafika
 • Titulkování
 • Dějiny filmu a TV tvorby
 • Právo a etika

 

LEKTOŘI

TV tvorba: Ing. Petr Krkavec, Ing. Michal Kyjonka - DISK Multimedia 
Střih a postprodukce:Milan Grym, ČT, NOVA, PRIMA, PRAHA TV 
Kamera, střih, dokument: Jessica Horváthová, Pavel Hronek
Kamera: Milan Grym (NOVA, PRIMA, ČT, TV PRAHA)
Právo a etika: JUDr. Petr Folprecht
Dějiny filmu a filmové tvorby: Milan Vašíček

 

ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Kurz KAMERA, STŘIH je určen pro všechny, kteří se chtějí odborně rozvíjet. Pro uchazeče o práci v televizi nebo rádiu však dáváme možnost složit závěrečné zkoušky. K těm se můžete přihlásit v okamžiku absolvování pro zkoušky předepsaných hodin a získat Certifikát o  složení závěrečných zkoušek nebo Osvědčení o rekvalifikaci Pracovník audiovizuální tvorby, který médiu, ve kterém se ucházíte o zvolenou pozici, dokládá vaši získanou profesní odbornost. Ke zkouškám se můžete přihlášením přes https://www.kurzyapplaus.cz/vsechny-kurzy/zs

ROZVRH VZDĚLÁVACÍCH MODULŮ

pro studijní plán Kamera, střih
Obsah jednotlivých modulů se střídá.  Přesný obsah modů naleznete v aplikaci rozvrhy.applaus.cz, kde si budete účast rezervovat. V drtivé většině jsou moduly k dispozici pro práci na individuálních projektech pod vedením lektora.

Týdení rozvrh - kamera

Podobné produkty

 • Náhledové obrázky 140 mm x 100 mm 5 Tip Možnost proplacení Úřadem práce Kód: 149/11
  Rekvalifikace Pracovník/pracovnice audiovizuální tvorby

  PRO EVIDOVANÉ NA ÚŘADU PRÁCE KURZ MŮŽE Z ČÁSTI FINANCOVAT VAŠE KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ. Práce s nejmodernější technikou dostupnou na světovém trhu, zapůjčení techniky po dobu kurzu s možností pořízení za výhodných podmínek od společnosti DISK Systems. Kurz Audiovizuální tvorby zakončený závěrečnou zkouškou a OSVĚDČENÍM O REKVALIFIKACI s celostátní platností. Doba trvání až 6 měsíců.
  Pokud chcete část ceny kurzu proplatit úřadem práce, přihlaste se k přijímacímu pohovoru ZDE., nebo rovnou na stránkách ÚP

  59 990 Kč
kurz moderování, kamera, reportér, reportáž, média, rétoriky, rádio, televize
škola moderování, kamera, produkce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: