Podívejte se i na naše domovské stránky www.applaus.cz

REKVALIFIKAČNÍ PROGRAMY

Nechte si kurz zaplatit úřadem práce!

Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Každý absolvent obdrží certifikát o rekvalifikaci s celostátní platností.

Úřady práce mohou kurzy za určitých podmínek financovat všem! 

 

logo_msmt    úřad práce

 

Více informací

  • Jak postupovat naleznete zde.
  • Obraťte se na svého kontaktního pracovníka ÚP.
  • Podívejte se na reportáž:

 

 

  • Kurz MODERÁTOR/MODERÁTORKA vás kvalifikuje na pozice redaktora, zprávaře, moderátora v rozhlasu i televizi. Dále se můžete ucházet o pozice tiskových mluvčích, PR specialistů pro média nebo můžete s nabytými dovednostmi moderovat nejrůznější společenské akce a události jako OSVČ.

 

  • Kurz PRACOVNÍK AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY vás připraví na pozice, kameramana, zvukaře, střihače, zkušenosti budete mít také s produkcí AV eventů. O práci se můžete ucházet v jakémkoliv sdělovacím prostředku, který prezentuje obrazový nebo zvukový content. Samozřejmě můžete odejít na volnou nohu a stát se producentem záznamů nejrůznějších společenských akcí svatbami počínaje a vlastním AV internetovým kanálem konče.

 

  • Kurz VEDOUCÍ VÝROBY AUDIOVIZUÁLNÍHO DÍLA vás kvalifikuje na pozici produkčního ve filmových a televizních štábech, v dabingových a jiných nahrávacích studiích a produkční pozici budete umět zastat i rádiu, televizi a jiných elektronických médiích. 

 

Svůj kurz si vyberte níže.

 
Rekvalifikace Moderátor / moderátorka
Rekvalifikace Moderátor / moderátorka
Možnost proplacení Úřadem práce Dárek zdarma
Kód: 148/07
59 990 Kč
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem